Programma Zangmiddagen 2024

Zangmiddagen vinden plaats op werkdagen vanaf woensdag 10 juli tm woensdag 28 augustus 2024, van 14:00 uur tot 15:00 uur.
De zanguurtjes op woensdagmiddagen vinden plaats in de Bethelkerk,  Wijk 3-3  te Urk.
De overige zangmiddagen worden  gehouden in het Kerkje aan de Zee, Prins Hendrikstraat 1 te Urk


 WEEK 1
Contactpersoon: Linda Bakker, Nink 123, 8321 AC (06-12593830)
Koster(s): Bertus en Loek van Slooten,
Amaliahof 37,8322 GE (06-51238428)
Dorpelwachter Bethelkerk woensdag: Sietie Hellinga, Zinkstuk 41, 8322 BC (685823)

Woensdag 10 juli 2024  (Startmiddag in Bethelkerk)
Leiding: Jan de Boer, Meerkoet 10, 8322 CN (06-25128513)
Zang: Klein mannenkwartet Ichthus Sliedrecht (06-10284617)
Declamatie: Margriet Romkes, Emmastraat 7, 8322 GS (06-43212295)
Orgel: Jaap Kramer, Schokker 11, 8322 EG (06-52033974)
Vleugel: Jaap Kramer, Schokker 11, 8322 EG(06-52033974)
Dorpelwachter: Sietie Hellinga, Zinkstuk 41, 8322 BC (685823)

Donderdag 11 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Reijer Pasterkamp, De Reede 50, 8321 BD (06-50517560)
Zang: veel samenzang
Declamatie: Marretje Bakker – Koffeman, Kotter 26, 8322 EK (684180)
Begeleiding: Accordeonclub Urk, p/a Riekelt Kramer, Willem Alexanderlaan 1, 8322 GB (06-30605607)

Vrijdag 12 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Pieter ten Napel, Pyramideweg 9, 8321 CG (06-34164558)
Zang: Tiny Bakker, Grote Fok 2, 8321 VW, (06-44917270)
Declamatie: Jacqueline Visscher, Toppad 21, 8321 CS (06-37286313)
Orgel: Gerrit Post, Singel 2, 8321 GT (06 19290336)


WEEK 2
Contactpersoon: Maria Hoekstra, Achteronder 11, 8322 AJ (06-57105249)
Koster(s): Gerrit en Stien Bos, Roggebot 8, 8321 RA (06-23994774)
Dorpelwachter Bethelkerk woensdag: Jannie van Urk, Richel 63, 8321 RZ (06-10508268)

Maandag 15 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Harmke Snijder – Kramer, Mercuriusstraat 30, 8303 BG Emmeloord (06-57587933)
Zang: Margreet Korf, De Reede 58, 8321 DB (06-17430315)
Declamatie: Hennie Pasterkamp, de Reede 20, 8321 DA (682910)
Orgel: Klaas Brouwer, Pyramideweg 81, 8321 CK (06-53108584)

Dinsdag 16 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Jan Anker, Emmastraat 3, 8322 GS (06-31519155)
Zang: Zang: Fam. Post, Noorderpalen 61, 8321 CR (06-22193247)
Declamatie: Femmy van Urk, Harderbank 4, 8321 RP (686878)
Orgel: Hendrik Weerstand, Willem Alexanderlaan 57, 8322 GB (06-11389882)

Woensdag 17 juli 2024 (Bethelkerk)

Leiding: Joost K.S. Eijkelenboom, Constantijnstraat 12, 8322 GK (0527-682831)
Zang: mannenkoor ”Katwijk” (06-45812463) Declamatie: Jannie Moors, Holkenkamp 60 (06-42999773)
Orgel: Hendrik van Veen, Waaiershoek 45, 8321 BH (06-11711768)
Muzikaal ensemble: Henriette Bronkhorst, De Wisseweg 35, 8075 DB, Elspeet (06-13752832)
Vleugel: Hugo van der Meij (06-45812463)
Dorpelwachter: Jannie van Urk, Richel 63, 8321 RZ (06-10508268)

Donderdag 18 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Geert Weerstand, Wijk 5-59a, 8321 GM (06-51348148)
Zang: Duo Jannie Kaptijn en Barbara Lok, Beatrixstraat 5a, 8233 GC (06-51181689)
Declamatie: Klaas de Graaf, Nink 135, 8321 AC (06-34921488)
Orgel: Louwe Kramer, Klifweg 6,8321 EJ (06-30027121)

Vrijdag 19 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Arie Kuijt, Schelpenhoek 56, 8321 BL (682471)
Zang: Jurie Noorloos, Nink 64, 8321 AJ (06-51248382)
Declamatie: Maria Chantal Romkes, Zinkstuk 8, 8322 BC (06-30918171)
Orgel: Minne Veldman, Rotholm 23, 8321 DG (06-20189925


   WEEK 3
Contactpersoon: Pim van Dam, Blauwe Zeedistelstraat 9, 8321 XN (06-29037342)
Koster(s): Adri Melaard, Nagel 18, 8321 RG (06-10148175)
Dorpelwachter Bethelkerk woensdag: Mina Kramer, Wijk 1-37, 8321 EL (683802)

Maandag 22 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Eize van Eerde, Lange Dam 19, 8321 XP (06-55183371)
Zang: Gijsbert Cretier, Golfoploop 24, 8322 BR (06-11150296)
Declamatie: Willem Fruijtier, Enkhuizerzand 2, 8321 ZL (06-37530402)
Orgel: Gerard Zoer, Robbenplaat 18, 8321 PA (06-51369466)

Dinsdag 23 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Jantina Hakvoort, Urkerweg 60, 8321 RD (06-30254216)
Zang: Pieter van der Giessen en dochter, Bieningen 7, 3253 EA Ouddorp (06-11468774)
Declamatie: Alie de Boer, Zate 4, 8322 BP (06-20064889)
Orgel: Hendrik Loosman, Fuik 26, 8322 DJ (06-24941451)


Woensdag 24 juli 2024 (Bethelkerk)
Leiding: Pim van Dam, Blauwe Zeedistelstraat 9, 8321 XN (06-13430462)
Zang: Klein koor Immanuël 
Declamatie: Janny Bakker – de Vries, Nagel 14, 8321 RG (06-39870403)
Orgel: Jorrit Woudt, Goudenregenstraat 22, 7545 JZ Enschede (06-12555641)
Dorpelwachter: Bethelkerk Mina Kramer, Wijk 1-37, 8321 EL (683802)

Donderdag 25 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Pieter van Eerde, Rijswerker 8, 8322 BN (06-25261131)
Zang: Marilyn Hoorn, Hiddes de Vrieslaan 4, 8323 BJ (06-13038100)
Declamatie: Marijke Hoekman, de Giek 33, 8322 AA (06-10706871)
Orgel: William Hoorn, Hiddes de Vrieslaan 4, 8323 BJ (06-11295249)

Vrijdag 26 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Willie ten Napel, Beug 14,8322 DP (06-18144955)
Zang: Marco Hoorn, Spaanderbank 7, 8321 RM (06-10872578)
Declamatie: Marielle de Boer, Laat 20, 8309 DC Tollebeek (06-13382840)
Orgel: E.J. de Graaf, Pallasstraat 61, 8302 GH, Emmeloord (06-57119683)


WEEK 4
Contactpersoon: Joost K.S. Eijkelenboom, Constantijnstraat 12, 8322 GK (06-12405798)
Koster: Jelle van Urk, De Giek 29, 8322 AA (06-45665575)
Dorpelwachter Bethelkerk woensdag: Janneke van Slooten, Wijk 4-94, 8321 GH (06-22702784)


Maandag 29 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Jurie Noorloos, Nink 64, 8321 AJ (06-51248382)
Zang: Catharina Visser, Vrouwenzand 40,8321 PE (06-30068159) en Nanda Post, Holkenkamp 83, 8321 AZ (06-16013019)
Declamatie: Hilda Buys, Hunzestraat 5, 8303 LK Emmeloord (06-13539715)
Orgel: Hielke van der Meulen, Schoterlandseweg 73, 8414 LP Nieuwe Horne (06-20984058)
Dorpelwachter: Janneke van Slooten, Wijk 4-74, 8321 TG (06-22702784)

Dinsdag 30 juli 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Bram Brouwer, Muiderzand 9, 8322 PM (06-22762622)
Zang: Nannie van der Heide en Mina Ruizendaal, p/a Schotbalk 16, 8322 BG (06-20924083)
Declamatie: Jacobine Munnike, Prinses Amalialaan 9a, 3931 BE, Woudenberg (06-51849089)
Orgel: Anton Munnike, Prinses Amalialaan 9a, 3931 BE, Woudenberg (06-51849089)

Woensdag 31 juli 2024 (Bethelkerk)

Leiding: Edith Visser, Willem Alexanderlaan 8, 8322 GB (06-12542088)
Zang: Urker Voices, p/a Jantina Hakvoort, Urkerweg 60, 8321 RD (06-30254216) 
Declamatie: Hilde Woort, Wijk 8-53, 8321TJ (06-22215890)
Orgel: Jaap Kramer, Schokker 11, 8322 EG (06-52033974)
Vleugel: Bert Moll, Oostrandpark 104, 8212 AT, Lelystad (06-52551058)

Donderdag 1 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Sjoert Visser, De Noord 51a, 8321 BC (06-26322717)
Zang: Berdine Zwanepol, Loriestraat 184,8265 WE Kampen
Declamatie: Mirjam Visser, De Noord 51a, 8321 BC (06-26322717)
Orgel: Marinus ten Napel, de Noord 74, 8321 BD (06-46164169)

Vrijdag 2 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: René de Vries, Havik 8, 8309 CN, Tollebeek (06-10339643)
Zang: Janneke Baarssen, Kolk 19, 8321 ZG (06-11060780)
Declamatie: Hennie van Urk, Kooizand 48, 8321 ZH (684490)
Orgel: Wouter Feenstra, Overtoom 130 A, 1551 PD, Westzaan (06-34161733)


 WEEK 5
Contactpersoon: Diny van Klaveren, Constantijnstraat 6, 8322 GK (06-51293733)
Koster(s): Gerrit en Stien Bos, Roggebot 8, 8321 RA (06-23994774)
Dorpelwachter: Bethelkerk woensdag Sietie Hellinga, Zinkstuk 41,8322 BC (685823)

Maandag 5 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Tjalling Ruiten, Oslolaan 9, 8321 HE (683216)
Zang: Rense Bakker, Wijk 3-80, 8321 GA (06-46195063)
Declamatie: Gretha Pasterkamp, de Brug 10, 8322 AG (0527-687586)
Orgel: Lourens Schaak, Damlaan 16. 8321 XC (06-51020336)

Dinsdag 6 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Janny Steenbergen, Makjan 9, 8321 ZB(06-33826381)
Zang: Breggien Baarrssen, ’t Klif 31, 8321 KG (06-37330905)
Declamatie: Caroline Kramer – Wakker, Frisostraat 62, 8322 GN (06-29767376)
Orgel: Gerrit Hoorn, Wijk 7-94, 8321 TC (06-39349183)

Woensdag 7 augustus 2024   (Bethelkerk)
Leiding: Joost K.S. Eijkelenboom, Constantijnstraat 12, 8322 GK (0527682831)
Zang: Urker Mannenkwartet, p/a Ganzebloem 15, 8265 MT, Kampen (06 46134433)
Declamatie: Agnes den Dulk, Lijkant 74, 8321 LJ (06-20346129)
Orgel: Gerwin van der Plaats, Ganzebloem 15, 8265 MT, Kampen (06-46134433)
Dorpelwachter: Bethelkerk Sietie Hellinga, Zinkstuk 41, 8322 BC (685823)

Donderdag 8 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Anthony van Wesel, Flevostraat 1, 8321 HH (06-23262483)
Zang: Jans Post, Wagenaarlaan 56, 6711 GC, Ede (06-36169905)
Declamatie: Alice Strikwerda, Middelbuurt 7, 8321 ZC (06-11116236)
Orgel: Leander van de Bos, De Tol 3, 5462 AZ Goes (06-51114344)

Vrijdag 9 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Meini Kramer, Christinastraat 28, 8322 GR (06-26786880)
Zang: Albertina de Boer – Post en kinderen, wijk 4-108, 8321 GJ (06-15063043)
Declamatie: Janneke van Slooten, Wijk 4-94, 8321 GG (06-22702784)
Orgel: Dirk Coenen, Ankerplaats 55, 8321 RK (06-48278520)


 WEEK 6
Contactpersoon: Emily Tims, Wijk 8-31, 8321 TH (06-22795495)
Koster(s): Jelle van Urk, De Giek 29, 8322 AA (06-45665575)
Dorpelwachter Bethelkerk woensdag : Janneke van Slooten, Wijk 4-94, 8321 GG (06-22702784)


Maandag 12 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Krijn de Jong, Wijk 7-82, 8321 TB (06-46344203)
Zang: Tonny Ruiten, Constantijnstraat 40, 8322 GK (06-14614728)
Declamatie: Ria Kragt, Amazonestraat 1, 8315 AW Luttelgeest (0527-202777)
Orgel: Jacob Wakker en Daniel Post, Wijk 7-66, 8321 TA (06-22670516)

Dinsdag 13 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Klaas Kapitein, Zate 7, 8322 BP (06-12643365)
Zang: Jeanette Hartman, Robbenplaat 4, 8321 PK (06-30118118)
Declamatie: Ineke Romkes, Wijk 7-63, 8321 TA (06-22478677)
Orgel: Jacob Schenk, Rijswerker 16, 8322 BN (06-10364826)

Woensdag 14 augustus 2024  (Bethelkerk)
Leiding: Jan Anker, Emmastraat 3, 8322 GS (06-31519155)
Zang: Vriendinnen Mariëtte Post, Pia de Vries, Maria Bakker, Antje Kaptein, Zwanie Koolmees, Noorderpalen 61, 8321 CR (06 22193247)
Declamatie: Jenny van den Berg, Wilgenroos 11, 8322 C, (06-13430462)
Orgel: Jacob Schenk, Rijswerker 16, 8322 BN (06-10364826)
Dorpelwachter: Bethelkerk Janneke van Slooten, Wijk 4-94, 8321 GG (06 22702784)


Donderdag 15 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Catharina Smit – de Boer, Duinriet 7, 8322 CC (06-25538184)
Zang: Jan Loosman, Winterpeil 25, 8322 BC (06-14138738)
Declamatie: Diana Romkes, Duinriet 18, 8322 CC (06-23749862)
Orgel: Jan Korf, Fogelsangh State 36, 8226 TE Lelystad (06-51294293)

Vrijdag 16 augustus 2024  (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Hendrik Kramer, Blankespoorsedijk 17a, 6741 LB, Lunteren (06-54941232)
Zang: Tiny Bakker, Grote Fok 2, 8321 VW, (06-44917270)
Declamatie: Stacey van der Pijl, Geer 3, 8321 CD, (06-26285677)
Orgel: Henk Bouwhuis, Loogstraat 8, 8274 AJ, Wilsum (06-10210519)


 WEEK 7
Contactpersoon: Dubbele Ras, Munnikplaat 7, 8321 RN (06-23699296)
Koster: Adri Melaard, Nagel 18, 8321 RG (06-10148175)
Dorpelwachter Bethelkerk woensdag: Jannie van Urk, Richel 63, 8321 RZ (06 10508268)


Maandag 19 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Willem Hoekstra, Makjan 11, 8321 ZB (06-51648683)
Zang: Rense Bakker, Wijk 3-80, 8321 GA (06-46195063)
Declamatie: Jannie Bakker – Hoekstra, Breezand 3, 8321 PB (06-33286448)
Orgel: Hendrik Weerstand, Willem Alexanderlaan 57, 8322 GB (06-11389882)

Dinsdag 20 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Johan Helfferich, Monnike Biltdijk 18, 9078 VE, Oude Biltzijl (06-22376208)
Zang: Gijsbert Cretier, Golfoploop 24, 8322 BR (06-11150296)
Declamatie: Annette Woord, Het Ruim 18c, 8322 AL (06-12078689)
Orgel: Simon Woord, Het Ruim 18c, 8322 AL (06-12078689)
Dwarsfluit: Joëlle van Woerden, Waakhoogte 6, 8322 BT (06-42736229)

Woensdag 21 augustus 2024 (Bethelkerk)
Leiding: Joost K.S. Eijkelenboom, Constantijnstraat 12, 8322 GK (682831)
Zang: Fam. Hoefnagel, t.a.v. Johannes, Kuil 17, 8322 DH (06-53738006)
Declamatie: Hilde Woort, Wijk 8-53, 8321 TJ (06-22215890)
Orgel: Hendrik van Veen, Waaiershoek 45, 8321 WH (06-25117658)
Dorpelwachter Bethelkerk: Jannie van Urk, Richel 63, 8321 RZ (06-10508268)

Donderdag 22 augustus 2024  (Kerkje aan de Zee):

Leiding: Riekelt de Munnik, de Klamp 50, 8308 CA Nagele (06-44420151)
Zang: Gertjan Mulder, Bommert 25, 3773 CK Barneveld (06-28083847)
Declamatie: Ineke Romkes, Wijk 7-63, 8321 TA (06-22478677)
Orgel: Tromp van Goor, Palestrinalaan 60, 8011 HE, Zwolle,(06-40731673)

Vrijdag 23 augustus 2024 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Albert Jacob van Wesel, Flevostraat 1a, 8321 HH (06-34672143)
Zang: Johan Petersen, Walstein 82, 3848 AR Harderwijk (06-23285737)
Zwier van der Weerd 
Declamatie: Wendy Romkes, Roggebot 12,8321 RA (06-15616020)
Orgel: ds. M. Krooneman, Middelbuurt 53, 8321 ZC (0527-745045)


 WEEK 8
Contactpersoon: Albert Jan Romkes, Rietgors 1, 8322 CD (06-22259780)
Koster: Dirk Coenen, Ankerplaats 55, 8321 AK (06-48278520)
Dorpelwachter Bethelkerk woensdag: Sietie Hellinga, Zinkstuk 41,8322 BC (685823)


Maandag 26 augustus 2024  (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Wim Ras, Vrijheidsplaats 30, 8304 KG Emmeloord (06-13771131)
Zang: Joke Oost en Pia de Vries, Wijk 8-15, 8321 TG (06-50652133)
Declamatie: Riet Ras, Vrijheidsplaats 30, 8304 KG Emmeloord (06-137771131)
Orgel: Gerrit Post, Singel 2, 8321 GT (06 19290336)

Dinsdag 27 augustus 2024  (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Henk Bakker, de Reede 30, 8321 DA (06-14799911)
Zang: Het kinderkoor van de familie ten Napel, de Reede 30, 8321 DA (06-14799911)
Declamatie: Linda Hakvoort- de Bak 2, 8322 AD (06-16653058)
Orgel: Klaas Brouwer, Pyramideweg 77, 8321 CK (06 53108584)

Woensdag 28 augustus 2024 (Slotmiddag in Bethelkerk) 
Leiding: Jan de Boer, Meerkoet 10, 8322 CN (06-25128513)
Zang: Petra Kramer, Jeanette Hartman, ’t Klif 21, 8321 KG (682328)
Declamatie: Jannie Moors, Holkenkamp 60, 8321 AW (06-42999773)
Orgel: Jaap Kramer, Schokker 11, 8322 EG (06-52033974)
Dorpelwachter Bethelkerk: Jannie van Urk, Richel 63, 8321 RZ (06-10508268)

Programma 2024

Zangmiddagen vinden plaats op werkdagen vanaf woensdag 10 juli tm woensdag 28 augustus 2024, van 14:00 uur tot 15:00 uur.
CHRISTELIJK SLIEDRECHTS MANNENKOOR ICHTHUS o.l.v. Martin Zonnenberg. Meditatie: Ds. A.C. Kelemen. Piano en orgel: Hendrik van Veen en Minne...
CHRISTELIJK MANNENKOOR EILAND URK o.l.v. Gerrit Schinkel. Meditatie: Ds. M. Krooneman. • Piano en orgel: Jaap Kramer en Hugo van...
URKER GEMENGD KOOR IMMANUËL o.l.v. Harm Hoeve. Meditatie: H.J. van der Wal. • Piano en orgel: Jorrit Woudt en...
HET URKER MANNENKOOR HALLELUJAH o.l.v. Bert Moll. Meditatie: Ds. Heikoop.• Piano en orgel: Jaap Kramer en Hendrik van Veen. Thema:...
CHRISTELIJK GEMENGD KOOR URK o.l.v. Thom Hesseling. Meditatie: Ds. G. Nederveen,• Piano en orgel: Jaap Kramer en Gerwin van...
MANNENKOOR URKER ZANGERS o.l.v. Jacob Schenk. Meditatie: Ds. W.J. Menkveld. Orgel: Martin Zonnenberg Vleugel: André van VlietFluit: Marjolein de...
URKER VISSERSKOOR CRESCENDO o.l.v. Louwe Kramer. Meditatie: Ds. C. Budding. • Piano en orgel: Hendrik van Veen en Minne Veldman.
CHRISTELIJK MANNENKOOR SOLI DEO GLORIA o.l.v. Jaap Kramer. Meditatie: Ds K.J. van der Sloot. • Piano en orgel: Hendrik...
NIEUWS

© 2024 Zingen in de Zomer.

Designed by: www.urk.nu