Programma Zangmiddagen

Zangmiddagen vinden plaats op werkdagen vanaf woensdag 12 juli tm woensdag 30 augustus 2023, van 14:00 uur tot 15:00 uur.
De zanguurtjes op woensdagmiddagen vinden plaats in de Bethelkerk (wijk 3-3)  te Urk.
De overige zangmiddagen worden  gehouden in het Kerkje aan de Zee te Urk


 

 WEEK 8
Contactpersoon: Albert Jan Romkes, Rietgors 1 (06-22259780)
Koster: Boudewijn Tims, Lijkant 70 (06-23018770)
Dorpelwachter Bethelkerk woensdag: Jannie van Urk, Richel 63 (06-10508268)


Maandag 28 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Carine Post, Grote Fok 13 (06-83025711)
Zang: Jurie Noorloos, Nink 64 (06-51248382)
Declamatie: Marretje Bakker – Koffeman, Ketel 23 (684180)
Orgel: Dirk Coenen, Ankerplaats 55 (06-48278520)

Dinsdag 29 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Pieter ten Napel
Zang: Tiny Bakker, Grote Fok 2 (06-44917270)
Declamatie: Hilda Buys, Hunzestraat 5, Emmeloord (06-13539715)
Orgel: Albert Metz

Woensdag 30 augustus 2023  (Bethelkerk)
Leiding: Jan de Boer, Meerkoet 10 (06-25128513)
Zang: Petra Kramer, Jeannette Hartman, ’t Klif 21 (682328)
Declamatie: Jannie Moors, Holkenkamp 60 (0642999773)
Orgel: Jaap Kramer, Schokker 11 (06-52033974)
Dorpelwachter Bethelkerk: Jannie van Urk, Richel 63 (06-10508268)



 ARCHIEF

 WEEK 1
Contactpersoon: Agnita Bakker, Wijk 8-65 (06-52650790)
Koster(s): Bertus en Loek van Slooten, Amaliahof 37 (06-51238428)
Dorpelwachter: Bethelkerk woensdag Sietie Hellinga, Zinkstuk 41 (685823)

Woensdag 12 juli 2023 (Bethelkerk)
Leiding: Jan de Boer, Meerkoet 10 (06-25128513)
Zang: Koor uit Zeeland, p/a Jaap van Splunter (06-42915640)
Uitleg schilderij, Janneke van Slooten, Wijk 4-94 (06-22702784)
Declamatie: Jannie Moors, Holkenkamp 60 (06-42999773)
Orgel: Jaap Kramer, Schokker 11 (06-52033974)
Vleugel: Jaap Kramer, Schokker 11 (06-52033974)
Dorpelwachter Bethelkerk : Sietie Hellinga, Zinkstuk 41 (685823

Donderdag 13 juli 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Reijer Pasterkamp, De Reede 50 (06-50517560)
Zang: veel samenzang
Declamatie: Marretje Bakker – Koffeman, Ketel 23 (684180)
Begeleiding: Accordeonclub Urk, p/a Riekelt Kramer, Willem Alexanderlaan 1 (06-30605607)

Vrijdag 14 juli 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Harmke Snijder - Kramer, Mercuriusstraat 30, 8303BG Emmeloord (06-57587933)
Zang: Willemijn de Munnik, Wilhelminalaan 44 (0615644255)
Declamatie: Grietje van Dokkum, dwarsfluit, Bernardstraat 8 (06-15536256)
Orgel: Tromp van Goor, Palestrinalaan 60, Zwolle (06-40731673)


WEEK 2

Contactpersoon: Pieter Kramer, Duinriet 1 (06-43524796)
Koster(s): Gerrit en Stien Bos, Roggebot 8 (06-23994774)
Dorpelwachter Bethelkerk woensdag: Jannie van Urk, Richel 63 (06-10508268)

Maandag 17 juli 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Albert Post, Stoevenberg 5, Genemuiden (06-82316434)
Zang: Duo Jannie Kaptijn en Barbara Lok, Beatrixstraat 5a (06-51181689)
Declamatie: Hennie Pasterkamp, de Reede 20 (682910)
Orgel: Harry Hamer, Pionier 32, Dronten (06-51057903)

Dinsdag 18 juli 2023 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Pieter ten Napel, Pyramideweg 9 (06-34164558)
Zang: Anje Kapitein en Maria Bakker
Declamatie: Lydia Kramer, Steenzetter 16 (06-53415466)
Orgel: Harrie Baarssen, Slenk 2 (06-57991412)

Woensdag 19 juli 2023  (Bethelkerk)
Leiding: Joost K.S. Eijkelenboom, Constantijnstraat 12 (682831)
Zang: Kinderkoor “Klein maar dapper”
Declamatie: Marielle de Boer, Laat 20, Tollebeek (06-13382840)
Orgel: Daniel Post, Wijk 7-66 (06-22670516)
Dorpelwachter: Sietie Hellinga

Donderdag 20 juli 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Anthony van Wesel, Flevostraat 1 (06-23262483)
Zang: Tiny Bakker
Declamatie: Femmy van Urk, Harderbank 4 (686878)
Orgel/piano: Menno Hakvoort, Schouw 27 (06-15342127)

Vrijdag 21 juli 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Catharina Smit – de Boer, Duinriet 7 (06-25538184)
Zang: Nannie van der Heide en Mina Ruizendaal, p/a Schotbalk 16 (06-20924083)
Declamatie: Agnes den Dulk, Lijkant 74 (06-20346129)
Orgel: Wouter Feenstra, Overtoom 130A, Westzaan (06-34161733)


 WEEK 3
Contactpersoon: Maria Hoekstra, Achteronder 11 (06-57105249)
Koster: Adrie Melaard, Nagel 18 (06-10148175)
Dorpelwachter: Bethelkerk woensdag Mina Kramer, Wijk 1-37 (683802)


Maandag 24 juli 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Pieter van Eerde, Rijswerker 8 (06-25261131)
Zang: Rene Hakvoort en Marianne de Boer, p/a Talud 4 (06-57822525)
Declamatie: Carine Post, Grote Fok 13 (06-83025711)
Orgel: Menno Hakvoort, Schouw 27 (06-15342127)

Dinsdag 25 juli 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Willie tan Napel, Beug 14 (06-18144955)
Zang: Tonny Ruiten
Declamatie: Ineke Romkes, Wijk 7-63 (06-22478677)
Orgel: Lub Pronk, de Noord 54 (06-43221431)

Woensdag 26 juli 2023  (Bethelkerk)

Leiding: Pim van Dam, Blauwe Zeedistelstraat 9 (06-29037342)
Zang: Urker Mannenkwartet o.l.v. Gerwin van der Plaats
Declamatie: Hilde Woort, Wijk 8-53 (06-22215890)
Orgel: Gerwin van der Plaats, Ganzebloem 15, Kampen (06-46134433)
Dorpelwachter: Bethelkerk Mina Kramer, Wijk 1-37 (683802)

Donderdag 27 juli 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Arie Kuijt, Schelpenhoek 56 (682471)
Zang: Familie Post, Noorderpalen 61 (06-22193247)
Declamatie: Jacoliene van den Berg, Winterpeil 46 (06-10423581)
Orgel: Louwe Kramer, Klifweg 6 (06-30027121)

Vrijdag 28 juli 2023 (Kerkje aan de Zee)

Leiding: Geert Weerstand, Wijk 5-59a (06-51348148)
Zang: Berdine Zwanepol, Loriestraat 184, Kampen (06-47272030)
Declamatie: Ria Kragt, Amazonestraat 1, Luttelgeest (202777)
Orgel: Gerard Zoer, Robbenplaat 18 (06-51369466)


WEEK 4

Contactpersoon: Pim van Dam, Blauwe Zeedistelstraat 9 (06-29037342)
Koster(s): Jelle en Ully van Urk, De Giek 29 (06-45665575)
Dorpelwachter Bethelkerk woensdag: Janneke van Slooten, Wijk 4-94 (06-22702784)


Maandag 31 juli 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Janny Steenbergen, Makjan 9 (06-33826381)
Zang: Jurie Noorloos, NInk 64 (06-51248382)
Declamatie: Janneke van Slooten, Wijk 4-74 (06-22702784)
Orgel: Anton Munnike, Prinses Amalialaan 9a, Woudenberg (06-51849089)

Dinsdag 1 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee)

Leiding: Sjoert Visser, De Noord 51a (06-26322717)
Zang: Antje de Groot, de Griene Leane 2, 8572 WJ Rijs (0514-582549)
Declamatie: Mirjam Visser, De Noord 51a (06-26322717)
Orgel: Marinus ten Napel, de Noord 74 (06-46164169)

Woensdag 2 augustus 2023  (Bethelkerk)
Leiding: Jan de Boer, Meerkoet 10 (06-25128513)
Zang: Mannenkwartet Zwier van der Weerd, Hogestraat 5, Oene (06-13524042)
Declamatie: Agnes den Dulk, Lijkant 74 (0620346129)
Orgel: Wilbert Magré
Dorpelwachter: Janneke van Slooten, Wijk 4-74 (06-22702784)

Donderdag 3 augustus 2022 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Dirk Coenen, Ankerplaats 55 (06-48278520)
Zang: Eunice Wakker, Nagel 55 (06-20981326)
Declamatie: Diana Romkes, Duinriet 18 (06-23749862)
Orgel: Gerrit Hoorn, Wijk 7-94 (06-39349183)

Vrijdag 4 augustus 2023 (Bethelkerk)
Leiding: Jelle van Urk, de Giek 29 (06-45665575)
Zang: Jans Post, Wagenaarlaan 56, Ede (06-36169905)
Declamatie: Ully van Urk, de Giek 29 (06-45665575)
Orgel: Tromp van Goor, Palestrinalaan 60, Zwolle (06-40731673)


WEEK 5
Contactpersoon: Diny van Klaveren, Constantijnstraat 6 (06-51293733)
Koster: Sjoerd Schaak, Noorderzand 3 (06-20175751)
Dorpelwachter: Bethelkerk woensdag Sietie Hellinga, Zinkstuk 41 (685823)


Maandag 7 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Pieter ten Napel, Pyramideweg 9 (06-34164558)
Zang: Gertjan Mulder, Bommert 25 (06-28083847)
Declamatie: Alie de Boer – Venema, Zate 4 (06-20064889)
Orgel: Klaas Brouwer, Pyramideweg 81 (06-53108584)

Dinsdag 8 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: ds. Christ, Saturnus 2, 2221 JC Katwijk (06-13420743)
Zang: mevr. Christ, Saturnus 2, 2221 JC Katwijk (06-13420743)
Declamatie: mevr. Christ, Saturnus 2, 2221 JC Katwijk (0613420743)
Orgel: Louwe Kramer, Klifweg 6 (06-30027121)

Woensdag 09 augustus 2023  (Bethelkerk)
Leiding: Pim van Dam, Blauwe Zeedistelstraat 9 (06-29037392)
Zang: Klein koor “Immanuël”
Declamatie: Ria Kragt, Amazonestraat 1, Luttelgeest (202777)
Orgel: Minne Veldman, Rotholm 23 (06-20189925)
Dorpelwachter: Bethelkerk Sietie Hellinga, Zinkstuk 41 (685823)

Donderdag 10 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Wim Ras, Vrijheidsplaats 30, 8304 KG Emmeloord (06-13771131)
Zang: Marilyn Hoorn, Wijk 7-94 (06-13038100)
Declamatie: Riet Ras, Vrijheidsplaats 30, 8304 KG Emmeloord (06-137771131)
Orgel: William Hoorn, Wijk 7-94 (06-11295249)

Vrijdag 11 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Hendrik Kramer, Blankespoorsedijk 17a, Lunteren (06-54941232)
Zang: Rense Bakker, Wijk 3-80 (06-46195063)
Declamatie: Gretha Pasterkamp, de Brug 10 (06-19102574)
Orgel: Henk Bouwhuis, Loogstraat 8, Wilsum (06-10210519)


WEEK 6
Contactpersoon: Joost K.S. Eijkelenboom, Constantijnstraat 12 (682831)
Koster(s): Dirk Coenen, Ankerplaats 55 (06-48278520)
Dorpelwachter: Bethelkerk woensdag Mina Kramer, Wijk 1-37 (683802)

Maandag 14 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee):
In verband met een begrafenis rondom het Kerkje is het zanguurtje  deze maandag van 13:50 uur tot 14:50 uur.

Leiding: Tjalling Ruiten, Oslolaan 9 (683216)
Zang: Janneke Korf, Rene Hakvoort  
Declamatie: Hennie Pasterkamp
Pianist: Jan Durk Wierda
Orgel: Koert Aalders, van Dedemlaan 12, Hasselt (06-40597156)

Dinsdag 15 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Eize van Eerde, Lange Dam 19 (06-55183371)
Zang: Petra Kramer, Klif 21 (06-50736858)
Declamatie: Diana Romkes
Orgel: Jaap Kramer, Schokker 11 (06-52033974)

Woensdag 16 augustus 2023  (Bethelkerk)
Leiding: Joost K.S. Eijkelenboom, Constantijnstraat 12 (682831)
Zang: Samengesteld mannenkoor Katwijk
Declamatie: Hilde Woort, Wijk 8-53, (06-22215890)
Orgel: Martin Mans (06-53738307)
Dorpelwachter: Bethelkerk Mina Kramer, Wijk 1-37 (683802)

Donderdag 17 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Krijn de Jong, Wijk 7-82 (06-46344203)
Zang: Jan Loosman, Winterpeil 25 (06-14138738)
Declamatie: Jacqueline Visscher, Toppad 21 (06-37286313)
Orgel: Hendrik Loosman, Kampplaats 40, Tollebeek, (06-24941451)

Vrijdag 18 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Jan Anker, Emmastraat 3 (06-31519155)
Zang: Ineke Littooij, Laan Oud-Indiegangers 15, 7463 CH Rijssen
Declamatie: Femmy van Urk, Harderbank 4 (686878)
Orgel: Menno Hakvoort, Schouw 27 (06-15342127)
Djembé: Gerianne Boers


WEEK 7
Contactpersoon: Dubbele Ras, Munnikplaat 7 (06-23699296)
Koster(s): Gerrit en Stien Bos, Roggebot 8 (06-23994774)
Dorpelwachter Bethelkerk woensdag: Janneke van Slooten, Wijk 4-94 (06-22702784)


Maandag 21 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Willem Hoekstra, Makjan 4 (06-51648683)
Zang: Tiny Bakker, Grote Fok 2 (06-44917270)
Declamatie: Jannie Bakker – Hoekstra, Breezand 3 (06-33286448)
Orgel: Louwrens Schaak, Damlaan 16 (06-51020336)

Dinsdag 22 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee):
Leiding: Albert Jacob van Wesel, Flevostraat 1a (06-34672143)
Zang: Nannie van der Heide en Mina Ruizendaal, p/a Schotbalk 16 (06-20924083)
Declamatie: Ineke Romkes, Wijk 7-63 (06-22478677)
Orgel: E.J. de Graaf, Pallasstraat 61, Emmeloord (06-57119683)

Woensdag 23 augustus 2023  (Bethelkerk)
Leiding: Edith Visser, Willem Alexanderlaan 8 (06-12542088)
Zang: Mannenkoor Meppel
Declamatie: Klaas de Graaf, Nink 135 (06-34921488)
Orgel: Eigen begeleider
Dorpelwachter Bethelkerk: Janneke van Slooten, Wijk 4-94 (06-22702784)

Donderdag 24 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Johan Helfferich, Monnike Biltdijk 18, Oude Biltzijl (06-22376208)
Zang: Marco Hoorn, Spaanderbank 7 (06-83798145)
Declamatie: Gretha Pasterkamp, de Burg 10 (06-19102574)
Orgel: Jaap Kramer, Schokker 11 (0652033974)

Vrijdag 25 augustus 2023 (Kerkje aan de Zee)
Leiding: Geert Weerstand, Wijk 5-59a (06-51348148)
Zang: Rense Bakker, Wijk 3-80 (06-46195063)
Declamatie: Hennie Pasterkamp, de Reede 20 (682910)
Orgel: Gerrit Post, Singel 2 (06-19290336)

 

Programma 2023

CHRISTELIJK URKER VISSERSKOOR CRESCENDO O.L.V. LOUWE KRAMER, MEDITATIE: A.C. KELEMEN, THEMA: 1 - GOD IS ÉÉN, BEGELEIDING: HENDRIK VAN VEEN...
URKER GEMENGD KOOR IMMANUËL O.L.V. HARM HOEVE, MEDITATIE: DS. W.J. MENKVELD, THEMA: 3 - GETAL VAN VREUGDE, BEGELEIDING: JAAP...
CHRISTELIJK MANNENKOOR SOLI DEO GLORIA EN CHRISTELIJK GEMENGD KOOR GLORIFY,O.L.V. JAAP KRAMER, MEDITATIE: DS. MARK DE JAGER ,THEMA: 5 -...
CHRISTELIJK GEMENGD KOOR URK, MEDITATIE: DS. K. STAAT, THEMA: 7 - HET GETAL VAN VOLHEID EN RUST,BEGELEIDING: HARRY HAMER. WEEK 4...
MANNENKOOR URKER ZANGERS, DIRIGENT: JACOB SCHENK, MEDITATIE: DS. K. VAN DER SLOOT, THEMA:: 8, HET GETAL VAN DE GENADE, BEGELEIDING:...
MANNENENSEMBLE MEN OF HOPE O.L.V. MARTIN MANS THEMA: 10, HET GETAL VAN GODS WETMEDITATIE: PROPONENT H.J. VAN DER WALORGEL: JAAP KRAMERPIANO:...
HET URKER MANNENKOOR HALLELUJAH O.L.V. BERT MOLLLOCATIE: BETHELKERK URKMEDITATIE: DS. G. NEDERVEENTHEMA: 12, HET GETAL VAN ISRAELORGEL, PIANO: JAAP KRAMERTROMPET:...
CHRISTELIJK GENEMUIDER MANNENKOOR STEREO O.L.V. HARM HOEVE LOCATIE: BETHELKERK URK MEDITATIE: DS. B. NOTEBOOM THEMA: 144.000, DE SCHARE DIE NIEMAND...
Zangmiddagen vinden plaats op werkdagen vanaf woensdag 12 juli tm woensdag 30 augustus 2023, van 14:00 uur tot 15:00 uur.
NIEUWS

© 2024 Zingen in de Zomer.

Designed by: www.urk.nu